blog-post Všechny rybářské potřeby na jednom místě

Všechny rybářské potřeby na jednom místě

Chytání ryb je pohodou a adrenalinem zároveň. Pokud pravidelně chodíte k rybníku nebo k řece, neobejdete se bez kvalitního vybavení. My vám nabízíme kompletní sortiment rybářských potřeb. Ať už aktuálně uvažujete nad nákupem čehokoli, u nás to najdete. Co tedy všechno nabízíme?

Rybářské pruty všeho druhu

Základem výbavy každého rybáře je samozřejmě rybářský prut. V našem sortimentu najdete rybářské pruty všech typů, a to teleskopické, vnadící dělené či pruty na dírky. Rozhodně se vyplatí vybírat i konkrétní modely určené pro lov sladkovodních ryb. Specifické kaprové pruty vám pomohou vytáhnout i trofejní kusy. Stejně tak není problém koupit si prut sumcový, případně pokerový, plávačkový, feederový či jiný prut. Budete-li mít vybráno, nezapomeňte ani na ty správné rybářské sítě, jež u nás také naleznete v mnohých provedeních.

Komplexní příslušenství

Mezi důležité rybářské potřeby se řadí samozřejmě i příslušenství. Bez něj se prostě u vody neobejdete. Typickým příkladem budiž olůvka ve spoustě gramáží. Volit u nás lze třeba i nejrůznější modifikace olůvek. Výbornou volbou je olověná slza s bužírkou. Vydat se na ryby pouze s jedním jediným háčkem by byla obrovská chyba. Vyberte si proto ze spousty typů, jež jsou určeny na konkrétní druhy sladkovodních i mořských ryb. Samozřejmostí ve vaší výbavě musí být také návnady. Naším tipem jsou řepkové pelety, nicméně není potíž vybrat si i cokoli jiného.

U vody musí být pohoda

Přesně tak, užijte si volné chvilky bez dětí, ruchu velkoměsta a stresu. Pořiďte si kvalitní stojan na pruty, rybářské křeslo, případně rybářské lehátko, a zapomeňte chvilku na zaměstnání a všechno, co vás tíží. Odměnou za váš relax a investici do rybářského vybavení vám budou třeba i trofejní kusy. Věřte, že i v tuzemských rybnících se jich nachází spousta.