blog-post Spuštění projektu favomi.cz

Spuštění projektu favomi.cz

Úvodní slovo

V tomto blogu shrnu hlavní důvody, proč jsem se rozhodl naprogramovat a spustit projekt favomi.cz.

Již delší dobou se mi v hlavě rodil nápad na řešení, kterým je favomi.cz.

Sedím u počítače každý den, ale neholduji nakupování na internetu. Do nákupů na internetu se pouštím až před Vánocemi, kdy je to nejjednodušší možnost nakoupit dárky. Výběr dárků pro celou rodinu nechávám na manželce a sám mám problém sehnat dárky pro ni. 

Rád bych přišel na web, kde si zadám kategorií zboží a hned na mě vyskočí nejoblíbenější produkty z dané kategorie. Nerad ztrácím čas čtením recenzí i když vím, že u některých produktů je to nezbytné.

Dále vím, že žijeme v uspěchané době, a ne každý rád tráví čas hledáním vhodného zboží na internetu.

U projektu favomi.cz mým hlavním cílem procházet české e-shopy (a že jich není málo) a vybírat nejoblíbenější produkty v nabízených kategoriích. Tyto produkty ověřovat, zda prodává i jiný e-shop a zda jsou nejoblíbenější i na jiných e-shopech případně na srovnávačích zboží.

Jako příklad uvedu kategorii podprsenky. Rozhodně nejúspěšnějším e-shop pro prodej spodního prádla, hlavně podprsenek, je v česku Astratex. Prošel jsem v jejich kategorii podprsenek ty, které jsou na prvních místech dle výchozího řazení (většinou e-shopy řadí ve výchozím stavu podle oblíbenosti) a ty jsem přidal na favomi.cz. Mezi nejoblíbenější podprsenky na českém internetu patří Podprsenka Way nevyztužená, Podprsenka Spacer 3D a Podprsenka Maia 4D. Věřím, že dámám ušetřím čas hledáním a vyzkouší tyto ověřené podprsenky jinými zákaznicemi.

Věřím, že Vám bude favomi.cz sloužit jako nástroj pro úsporu času při nakupování na internetu.