blog-post Krásné i praktické podprsenky, co víc si přát!

Krásné i praktické podprsenky, co víc si přát!

Dámy, jistě víte, že výběr správného spodního prádla pod oblečení je zcela zásadní. Můžete mít krásné šaty s odhalenými rameny i elegantní průsvitnou halenku. Pokud ale nezvolíte optimální podprsenku, výsledek vašeho snažení vypadat jednoduše báječně, přijde vniveč.

Vyztužené podprsenky pro větší poprsí

Jestliže patříte k majitelkám větších ňader, je pro vás více než žádoucí, aby vaše prsa dostala optimální podporu a tvar. Vyztužená podprsenka se střihem do T zajistí krásný dekolt spolu s všitými kosticemi. Širší ramínka se nezařezávají do ramen, a nepůsobí tak nevzhledné otlačeniny. Kromě celovyztužených podprsenek jsou k mání i polovyztužené varianty.

Podprsenka Maia 4D Soft Control vyztužená

Podprsenka Maia 4D Soft Control vyztužená

Nevyztužené podprsenky

Ty z vás, milé dámy, které nedisponujete nadměrnou velikostí v oblasti hrudníku, nemusíte propadat zoufalství. Právě naopak. Máte totiž báječný výběr nejen z vyztužených, ale i z nevyztužených podprsenek. Vašim prsům stačí podpora pouze pomocí všitých kostic. Nemusíte se bát klasických střihů ani takových lahůdek jakými jsou třeba podprsenky balkonového střihu. Chcete-li maximální pohodlí, podprsenky bez kostic pro vás budou ty pravé. Ideální pro menší poprsí.

Podprsenka Way nevyztužená

Podprsenka Way nevyztužená

Samodržící podprsenky pro speciální příležitosti

Šaty bez ramínek, s obnaženými zády, případně s velmi hlubokým výstřihem patří k těm nejkrásnějším. Aby však celkový dojem nerušila vykukující podprsenka, je dobré využít služby samodržící podprsenky. A jak funguje? Na vnitřní straně košíčků najdete ochrannou fólii. Tu odstraňte a košíčky nalepte na prsy. Následně oba přilepené košíčky spojte sponou. Důležité je mít ňadra před nalepením suchá, bez veškerých kosmetických přípravků. Jedině tak bude podprsenka bez problémů držet. Ženy s většími prsy ocení pod šaty s obnaženými rameny spíše podprsenku bez ramínek, jež poskytne ňadrům větší oporu a je stejně diskrétní jako ta samodržící.

Černá samodržící podprsenka Eve's Bra

Černá samodržící podprsenka Eve's Bra