blog-post Astratex kolekce plavek 2018

Astratex kolekce plavek 2018

Pokud už se nemůžete dočkat krásných letních dnů, máme pro vás první náhled na novou kolekci Astratex plavky 2018. V nejnovější kolekci plavek se návrháři inspirovali tím nejlepším ze všech minulých módních vln. Modely vychází ze stylů 50., 60. a 80. let. Plavky pro tuto sezónu jsou nádherné, dokonale funkční, pohodlné a sexy. V nabídce dámských plavek najdete tuto sezónu mnoho barev, motivů i střihů.

V této sezóně jsou velkým hitem jednobarevné plavky v sytých módních barvách. Nebudou chybět ani oblíbené geometrické vzory v pastelových a dalších tlumených barvách. Mezi vévodící barvy kolekce patří modrá, šedá a zelená. V kolekci vedle geometrických tvarů můžeme vidět i květinové potisky, které se drží v módních trendech už nějakou dobu a bude tomu u plavek pro letošní sezónu.

Dámské tankiny

V nové kolekci Astratex můžete vidět jednodílné sportovní plavky, nebo kouzelné dvoudílné plavky, ve kterých vynikne vaše krásná postava. V kolekci Astratex najdete i speciální nabídku plavek pro všechny plnoštíhlé ženy. Díky správnému výběru můžete zmenšit své poprsí, nebo jej naopak díky PUSH-UP efektu zvětšit. Díky propracovaným plavkám Astratex můžete rafinovaně zvýraznit boky nebo schovat přebytečný kila na bříšku. Větší zadeček či silnější stehna schováte v plavkách s nohavičkami. A pokud nejste spokojená se svým bříškem, pomůžou Vám hravě jednodílné kousky. Úzký pas naopak vynikne v bikinách s nízkým pasem. Buďte krásná i na pláži a vyberte si praktické dámské plavky Astratex 2018.

Dámské dvoudílné plavky pro plnoštíhlé